Ražošanas piederumi un instrumenti

Weller ir apex tool groupe lodēšanas piederumu ražotājs. Apex Tool Group (ATG) ir viens no lielākajiem profesionālo rokas un elektroinstrumentu ražotājiem pasaulē, kas apkalpo rūpniecības, transportlīdzekļu apkopes un montāžas, aviācijas komisijas, elektronikas, celtniecības un nopietnus DIY tirgus.
Uzņēmums tika dibināts 1879. gada 10. Ko izdarīja Wilhelm Paff, kurš izstrādāja, ražoja un pārdeva lodēšanas šķidrumus, blakus viņa amatnieku darbībām. Viņa pēctece Hans Eckstaedt, sabiedrības dibinātāja znots, veiksmīgi vadīja paplašināšanos un 1920. gadu beigās tirgū izveidoja starptautiski aizsargātu preču zīmi Stannol.
HARTING Technology Group ir kļuvusi par globālu līderi, kas piegādā savienojumu risinājumus trim rūpnieciskās tehnoloģijas galvenajām līnijām – datiem, signāliem un jaudai – ar 13 ražošanas vietām un 43 tirdzniecības uzņēmumiem visā pasaulē. Uzņēmums ražo arī elektroniskos kases aparātus mazumtirdzniecībai, automobiļu un rūpniecisko sērijveida ražojumu elektromagnētiskos izpildmehānismus, elektrisko transportlīdzekļu lādēšanas tehnoloģijas un kabeļus, kā arī aparatūru un programmatūru klientiem un lietojumprogrammām automatizācijas, robotikas un transporta nozarēs.
Piergiacomi Sud s.r.l. tika dibināta 1979. gadā, pateicoties intuīcijai un pieredzei, ko guvuši tās matēs uzņēmuma dibinātāji, uzņēmumā, kas tika nodibināts 1923. gadā. Uzņēmums, kas joprojām darbojas, ieņem svarīgu vietu rūpniecisko iekārtu un neapstrādātu produktu piegādē. Piergiacomi ir plaši attīstījies, kļūstot par līderi savā jomā rokas instrumentu ražošanā, griešanā, elektronikā un daļēji elektrotehnikas jomā. Faktiski nevienam citam ražotājam nav tik plašu instrumentu klāsta kā Piergiacomi: vairāk nekā 400 dažādu veidu instrumenti, kurus visā pasaulē plaši pazīstama un iecienījuši rūpnieciskās elektronikas tirgi ar nosaukumu Piergiacomi Quality Handtools.
Iteco tika izveidots 1981. gadā, lai nodrošinātu rūpnieciskās elektroniskās iekārtas. Iteco ir viens no lielākajiem ESD aprīkojumu ražotājiem Eiropā. Kompānijas devīze ir: darba vietai jābūt pozitīvai, izaicinošai un videi draudzīgai. Tikai šajā vietā ir iespējams apmierināt klientu ar pieklājību un vēlmi.”
2007 gadā pārdalot Tyco rādās uzņēmums TE Connectivity. Uzņēmums iegulda 5% no peļņas izpētē un jaunu produktu izstrādē. TE Conectivity klāstā jau ir vairāk kā 18 000 patentu, kas katru gadu palielinās. Primārās jomas ir transports, IT un industriālā ražošana.