Mēraparāti

FLIR Systems, Inc izstrādā, ražo, tirgo un izplata tehnoloģijas, kas uzlabo uztveri un izpratni. Izmantojot mūsu siltuma attēlu veidošanas sistēmas, redzamās gaismas attēlu veidošanas sistēmas, lokācijas sistēmas, mērīšanas un diagnostikas sistēmas un uzlabotas draudu noteikšanas sistēmas. Mūsu produkti uzlabo to, kā cilvēki mijiedarbojas ar apkārtējo pasauli, uzlabo sabiedrības drošību un labklājību, palielina energoefektivitāti un nodrošina veselīgas un izklaidētas kopienas.

Tektronix ir mērīšanas iekārtu kompānija. Tektronix projektē un ražo testēšanas un mērīšanas risinājumus, lai izvairītos no sarežģītām problēmām un paātrinātu globālo inovāciju. Kopā mēs dodam iespēju inženieriem radīt un realizēt tehnoloģiskos sasniegumus ar aizvien lielāku vieglumu, ātrumu un precizitāti. Tektronix risinājumi ir atbalstījuši daudzus cilvēces lielākos sasniegumus pēdējo 70 gadu laikā. Veselība. Komunikācija. Mobilitāte. Mums ir ofisi 21 valstī un mēs esam apņēmušies atvieglot darbu zinātniekiem, inženieriem un tehniķiem visā pasaulē, lai uzlabotu nākotni.
Fluke Corporation ir pasaules līderis elektronisko mērierīču un saistītās programmatūras ražošanā, pārdošanā un servisā. Fluke instrumenti nodrošina biznesu nepārtrauktu ražošanu visā pasaulē dažādās nozarēs: no rūpnieciskās elektroniskas iekārtām līdz precīziem mērījumiem un kvalitātes kontrolei. Tipiski mūsu produktu lietotāji ir tehniķi, inženieri, meteorologi, medicīnas iekārtu ražotāji un datoru tīklu speciālisti, t.i. cilvēki, kuru profesionālā reputācija ir atkarīga no izmantotās iekārtas un kuri izmanto ierīces, lai palielinātu savas spējas un zināšanas.
Uzņēmums Testo, kura galvenais birojs atrodas Lenzkirchā, Black Forest, ir pasaules līderis pārnēsājamu un stacionāro mērīšanas tehnoloģiju jomā. 2500 darbinieki no 32 meitas uzņēmumiem visā pasaulē ir iesaistīti uzņēmuma augsto tehnoloģiju produktu izstrādē, ražošanā un pārdošanā. Mūsu augstas precizitātes mērinstrumentus un novatoriskus risinājumus mērījumu datu apstrādei un pārvaldībai ir izvēlējušies vairāk nekā 300 000 lietotāju no dažādām valstīm. Testo produkti ir paredzēti, lai ietaupītu jūsu laiku un resursus, aizsargātu vidi un cilvēku veselību, kā arī uzlabotu produktu un pakalpojumu kvalitāti.
Izveidota 1975.gadā, Good Will Instrument Co Ltd ir pirmais profesionāls ražotājs Taivānā, kas specializējas elektrisko testēšanas un mērīšanas instrumentiem. Šodien GW Instek ir aprīkots ar vairāk nekā 300 izstrādājumiem, sākot ar osciloskopiem, spektra analizatoriem, signālu avotiem, pamata mērīšanas un mērīšanas ierīcēm, videonovērošanas sistēmām. GW Instek reputācija balstījās uz integritātes, kvalitātes un radošuma filozofiju, kā arī gadu pieredzes uzkrāšanos.
CEM, kas dibināta 1991.gadā, ir augsto tehnoloģiju uzņēmums, kas specializējies dažādos profesionālajos mērinstrumentos, kas ietver termoattēlus, infrasarkanos termometrus, ķermeņa termometrus, digitālos multimetrus, skavas mērītājus, izolācijas testerus, elektrības testerus, pārklājuma biezuma testerus pētniecībā un izstrādē, ražošanā un tirdzniecībā. Video borescope, lāzera attāluma mērītājs, datu ievadītājs, temperatūras un mitruma mērītājs, mitruma mērītājs, gaismas mērītājs, skaņas līmeņa mērītājs, anemometrs, gāzes detektors, daļiņu skaitītājs, automobiļu digitālais multimetrs, testeris u.c.