Dzesēšanas produkti

NMB ietilpst MinebeaMitsumi uzņēmumu grupā. MinebeaMitsumi Inc ir visaptverošs augstas precizitātes komponentu ražotājs. MinebeaMitsumi ar 36 ražošanas iekārtām un daudznacionālu klātbūtni 18 valstīs, tostarp Taizemē, Ķīnā, Singapūrā, Japānā, Eiropā un Ziemeļamerikā, joprojām ir pasaules līderis elektromehānisko komponentu projektēšanā un ražošanā.
Sunonwealth Electric Machine Industry Company Limited, kas dibināta 1980. gadā, vienmēr ir ievērojusi “Brand, Innovation and Value” uzņēmējdarbības filozofiju. Soli pa solim tas ir kļuvis par pasaules līderi precīzu motoru, mini ventilatoru un siltuma moduļu jomā.
Ebm-papst Group ir pasaulē vadošais elektromotoru un ventilatoru ražotājs. Tas tika izveidots 2003. gadā, kad apvienojās uzņēmums Elektrobau Mulfingen GmbH & Co. KG (ebm), Papst Motoren GmbH St Georgen un Motoren Ventilatoren Landshut GmbH (mvl). Uzņēmumā strādā aptuveni 13 000 darbinieku 25 ražotnēs (tostarp Vācijā, Ķīnā un ASV) un 49 tirdzniecības vietās visā pasaulē. Galvenā mītne atrodas Mulfingenā Vācijas Hohenlohe rajonā.