Kabeļu piederumi

Elematic ir pazīstams itāļu zīmols Eiropā un pasaulē. Piedāvājumā iekļauts konkurētspējīgs produktu klāsts, kas saistīts ar fiksēšanu, aizsardzību un savienojuma kabeļiem.
KLAUKE piedāvā kabeļu uzgaļus dažādiem pielietojumiem. Sortimentā ir dažāda veida savienojuma čaulas, čaulu uzgaļi, kā arī dažādiem standartiem atbilstoši savienojumu elementi.
Phoenix Contact ir starptautisks elektrības un automātikas produktu ražotājs. Uzņēmumam ir vairāk kā 10 ražotnes, 50 pārdošanas vietas un vairāk kā 30 ofisi. Phoenix Contact ir tirgus līderis sekojošās jomās: vadības skapji (no terminālu blokiem līdz kontrolieriem), instalācija (I/O vadu sistēmas un konektori), iekārtas un savienojumu tehnoloģijas (PCB savienojumi un kārbas). RS spēj piedāvāt Jums plašu klāstu ar industriālajiem produktiem: terminālu bloki, releju moduļi, barošanas bloki un UPS, automātikas slēdži, kontrolieri un PLC, industriālie datori, industriālais internets, I/O sistēmas: IP20 Remote I/O (Inline & Axioline F), IP67 Remote I/O (Fieldline), PCB, kārbas, marķējumi un uzlīmes, vadi un to komplekti, WiFi datu komunikācija.
HARTING darbojas jau no 1945. gada industriālo savienojumu jomā. Augstas kvalitātes un veiktspējas konektori ir uzņēmuma stūrakmens, kas nodrošina neskaitāmas industrijas. Industry 4.0 risinājumu klāsts ar RFID un MICA Tevi pārsteigs. RS sadarbībā ar HARTING spēs Tev piedāvāt konektorus, kabeļus, PLC, HMI un datu reģistrētājus. Mēs strādājam ciešā sadarbībā ar RS un spējam piedāvāt arī 3D modeļu lejupielādi.
WOER ražotājs piedāvā plašu, bez līmes termocauruļu klāstu – ar dažādu diametru, krāsu, garumu un sarukuma koeficientu.
TE Connectivity ražotājs piedāvā plašu termocauruļu klāstu ar līmi un bez līmes – dažādus diametrus, krāsu, garumu un sarukuma koeficientu.