Korpusi

Deltron Emcon, DEM ražošana ir četru Apvienotās Karalistes ražošanas uzņēmumu konsolidācija. Deltron komponentes, profesionālo audio savienotāju un die cast kastes tiek ražotas kopš 1946. gada. EMC filtru un komponentu ražotājs kopš 1969. gada. Mēdiju produkti un raidstaciju produktu ražotājs kopš 1990. gada. BES Electronics pārraides lāpīšanas produktu ražotājs kopš 1982. gada. DEM ir arī pilnvarots Eiropas izplatītājs MTE zīmola jaudas kvalitātes produktiem. Mūsu būvētā 4,000m2 ēka ir ievērojams DEM ieguldījums, kas apvieno divas bijušās ražotnes, kas atrodas Londonā un Skundorfā. Mēs esam apņēmušies nodrošināt, ka viss, ko mēs darām, ir visaugstākā kvalitātē. Mūsu kvalitātes sistēmas ir izstrādātas, lai nodrošinātu pilnīgu klientu apmierinātību. Kopš 2015 esam sertificēti ar ISO9001
Mēs esam starptautisks Somijas tehnoloģiju uzņēmums. Kā ģimenes uzņēmums, mēs veidojam savu biznesu par cilvēkiem, uzticību un vides vērtībām ilgtermiņā. Mūsu klientu patiesās vajadzības vedina mūs atrast pareizos risinājumus, lai radītu pievienoto vērtību savam biznesam. Mēs cenšamies veidot labāku sabiedrību, uzlabojot energoefektivitāti un koncentrējoties uz ilgtspējīgu attīstību. Lai to paveiktu, esam nolēmuši būt elektrības nozares priekšgalā, ražojot tīrus, pārstrādājamus, uzticamus un novatoriskus produktus, risinājumus un pakalpojumus. Mūsu produkti ir izstrādāti un ražoti uz ilgu kalpošanas laiku un ar zemu dzīves cikla ietekmi uz vidi.
Šodien Hammond ražošana ir globāls uzņēmums ar klientiem visā pasaulē. Mūsu 700 plus komandas locekļi strādā kopā, lai izpildītu mūsu solījumu par kvalitatīviem produktiem un pakalpojumu izcilību. Augstas veiktspējas ražošanas iekārtas un nepārtrauktas uzlabošanas vadības metodes apvieno, lai uzlabotu mūsu reputāciju par kvalitāti. Pastāvīgi centieni atšķirt sevi, nodrošinot augstu apkalpošanas līmeni un klientu apmierinātību, ir galvenie uzņēmumu virzieni. Šie ir mūsu nākotnes panākumu stūrakmeņi. Hammond ir TMX (HMM.A) publiski tirgota kompānija, kuras galvenā mītne atrodas Guelphā, Ontario, Kanādā. Hammond ir biroji visā pasaulē, tostarp Kanādā, ASV, Lielbritānijā un Taivānā. Hammond piedāvā plašu standarta produktu klāstu, modificēšanas pakalpojumus un tehnisko atbalstu elektriskajiem un elektroniskajiem ražotājiem, uzņēmumiem un iestādēm, izmantojot globālu aģentu un izplatītāju tīklu.
Hubbell produkti: Dati un komunikācijas, Elektronika, Apgaismojuma ierīces un kontrolieri, Barošanas avoti un aksesuāri. Hubbell tika atvērts vairāk nekā pirms gadiem Mēs esam orientēti uz augstas kvalitātes, uzticamu produktu piegādi. Iekšēji mēs atbalstām mūsu zinošās klientu apkalpošanas komandas. Šajā jomā mēs sadarbojamies ar mūsu kanālu partneriem, lai piegādātu mūsu produktu tirgū. Mūsu izplatītāju un mazumtirgotāju tīkls nodrošina pārdošanas atbalstu, vietējo uzskaiti un zināšanas gala patērētājam. Kopā viņi veido partnerību ar Hubbellu, kam ir bijusi svarīga loma mūsu izaugsmes atbalstīšanā visā mūsu vēsturē.

Palīdzot jums iegūt konkurences priekšrocības, izmantojot inovatīvas elektronikas korpusus. Teko nodrošina pasaules klases korpusus elektronikas ražotājiem. Mūsu dizainparaugi ir atzīti par to konsekventu kvalitāti, un tos starptautiski pārdod nozares līderi. Izmantojot mūs kā savu iepakojuma dizainu un ražošanas partneri, lielāka varbūtība, ka jūsu produkti ir veiksmīgi. TEKO gadiem ilgi piegādā korporācijas tirgū vadošajām kompānijām šādās jomās: telekomunikācijas, medicīnas instrumenti, bezvadu sakari, rūpniecisko datu iegūšana, plaša patēriņa elektronika.
TEKO ir ieguvis UNI EN ISO 9001-2000 sertifikātu par mūsu produktu izstrādes, ražošanas, iepakošanas un pārdošanas procedūrām.
Ātrās atbildes sniegšana mūsu klientu pieprasījumiem.
Visaptveroša glabāšana un ātra piegāde