Konektori

2007 gadā pārdalot Tyco rādās uzņēmums TE Connectivity. Uzņēmums iegulda 5% no peļņas izpētē un jaunu produktu izstrādē. TE Conectivity klāstā jau ir vairāk kā 18 000 patentu, kas katru gadu palielinās. Primārās jomas ir transports, IT un industriālā ražošana.
Dibināta 1938. gadā. Savu darbību sāka kā plastmasas puķu podu ražotājs. Vēlāk sāka veidot konektorus priekš General Electric. Tagad Molex ir R7D industrijas līderis. Ražo vairāk kā 100000 produktus, galvenokārt konektorus.
HARTING darbojas jau no 1945. gada industriālo savienojumu jomā. Augstas kvalitātes un veiktspējas konektori ir uzņēmuma stūrakmens, kas nodrošina neskaitāmas industrijas. Industry 4.0 risinājumu klāsts ar RFID un MICA Tevi pārsteigs. RS sadarbībā ar HARTING spēs Tev piedāvāt konektorus, kabeļus, PLC, HMI un datu reģistrētājus. Mēs strādājam ciešā sadarbībā ar RS un spējam piedāvāt arī 3D modeļu lejupielādi.
Phoenix Contact ir starptautisks elektrības un automātikas produktu ražotājs. Uzņēmumam ir vairāk kā 10 ražotnes, 50 pārdošanas vietas un vairāk kā 30 ofisi. Phoenix Contact ir tirgus līderis sekojošās jomās: vadības skapji (no terminālu blokiem līdz kontrolieriem), instalācija (I/O vadu sistēmas un konektori), iekārtas un savienojumu tehnoloģijas (PCB savienojumi un kārbas). RS spēj piedāvāt Jums plašu klāstu ar industriālajiem produktiem: terminālu bloki, releju moduļi, barošanas bloki un UPS, automātikas slēdži, kontrolieri un PLC, industriālie datori, industriālais internets, I/O sistēmas: IP20 Remote I/O (Inline & Axioline F), IP67 Remote I/O (Fieldline), PCB, kārbas, marķējumi un uzlīmes, vadi un to komplekti, WiFi datu komunikācija.
Kopš dibināšanas 1952. gadā APEM ir kļuvis par vienu no vadošajiem pasaules cilvēku- iekārtu interfeisu ražotājiem. Uzņēmums tiek pārstāvēts 11 valstīs ar vairāk kā 130 izplatītājiem. APEM izstrādā un ražo profesionālos slēdžus dažādiem tirgiem: medicīna, komunikācijas, industriālā automātika, aizsardzība un transports.
Dibināts 1978. gadā Vācijā. Pārstāvniecības 8 valstīs. Ražo vairāk kā 50000 dažādu konektoru. Klāstā atradīsi tādus konektorus kā: D-SUB IP67 D-SUB, IP67 RJ45/ USB/ Mini USB/ optiskās šķiedras/ CONEC SuperCon Hibrid, PCB
Fischer Connector projektē, ražo un izplata augstas veiktspējas konektorus un kabeļu savienojumus jau 60 gadus. Viņu konektori ir atpazīstami ar uzticamību, kvalitāti un spēju pretoties skarbiem vides apstākļiem. Produkti visbiežāk tiek izmantoti jomās, kur kļūdas nedrīkst pieļaut: medicīnas aprīkojumos, industriālajā automātikā, mērīšanas un testēšanas iekārtās, telekomunikācijās un militārajā jomā.
Lindy ir viens no vadošajiem piegādātājiem datoru un AV savienojumu tehnoloģijās. Darbību uzsācis Vācijā 1932. gadā kā ģimenes uzņēmums specializējoties petrolejas lampās, radio un elektroniskajās komponentēs. Lindy klāstā atradīsi konektorus, tīkla kabeļus, KVM slēdžus, adapterus, pārveidotājus, pagarinātājus, svičus, patch panels u.c.