Elektromehānika

Interface ir uzticams pasaules līderis spēku mērīšanai jau pusgadsimtu. Mēs vadāmies, izstrādājot, ražojot un nodrošinot visaugstāko veiktspēju un precīzākos pieejamos produktus. Mūsu inženieri palīdz izstrādāt spēku mērīšanas risinājumus saviem klientiem visās nozarēs – no gramiem līdz miljoniem kilogramu un simtiem konfigurāciju.
Mēs esam lielākais piegādātājs tādiem uzņēmumiem kā Boeing, Airbus, NASA, Ford, GM, Johnson & Johnson, NIST un tūkstošiem mērīšanas laboratoriju visā pasaulē. Mūsu slodzes elementus papildina ļoti precīzi griezes momentu devēji, mašīnu kalibrēšanas sistēmas, digitālie indikatori, programmatūra un spēka mērīšanas sistēmas komponenti, kurus mēs ražojam un pārdodam visā pasaulē. Mūsu iekšējās kalibrēšanas laboratorijas atbalsta dažādus testa standartus: ASTM E74, ISO-376, MIL-STD, EN10002-3, ISO-17025 un citi.

Mēs būsim pasaulē atzīti par neapstrīdamu līderi dizaina jomā, augstas veiktspējas, precizitātes, bezkontakta stāvokļa mērīšanas sistēmās. Mēs apzināmies, ka katram klientam ir konkrētas individuālas prasības mēs apmierināsim pēc iespējas labāk. Mēs atbalstām tehnisko priekšrocību visos mūsu biznesa aspektos. Kaman precizitātes produkti | Mērīšana ir daļa no vecākā Kaman Bloomfield federācija, Konektikutā. Kaman Corporation ir daudzveidīga un ļoti radoša kompānija, kas specializējas jaunāko tehnoloģiju izstrādē. Kaman tika dibināts 1945. gadā ar fantastisku skatījumu un izcilu zinātnieka palīdzību Charles Kaman kurš mūsdienās ir saukts par Leonardo.
Kā viens no vadošajiem sensoriem, mērīšanas sistēmām, lāzera marķieriem, mikroskopiem un mašīnas redzes sistēmām visā pasaulē, KEYENCE ir rūpnīcas automatizācijas priekšplānā. Mēs cenšamies izstrādāt novatoriskus un uzticamus produktus, lai apmierinātu mūsu klientu vajadzības visās ražošanas nozarēs. Papildus mūsu pasaules klases produktiem KEYENCE piedāvā pilnu pakalpojumu klāstu, lai turpinātu palīdzēt mūsu klientiem. Mūsu tehniski apmācītie tiešie pārdošanas spēki spēj atrisināt grūtas lietojumprogrammas un atbildēt uz tehniskiem jautājumiem par mūsu produktiem. Mēs arī nodrošinām ātru piegādi, lai klienti varētu pēc iespējas ātrāk uzlabot savus procesus. KEYENCE ir vērsta lai palīdzētu mūsu klientiem, apvienojot izcilas tehnoloģijas ar nepārspējamu atbalstu.
Minco piedāvā kvalitatīvus inženiertehniskos risinājumus siltuma, temperatūras sensoru un vadības, kā arī lokanās ķēdes tehnoloģijām dažādām rūpniecības nozarēm. 1956.gadā, kad tika dibināta Minco, mēs esam kļuvuši par finansiāli spēcīgu, stabilu un paplašināto privātu uzņēmumu, kura gada ieņēmumi pārsniedz 100 miljonus ASV dolāru. Visā pasaulē mēs nodarbinām vairāk nekā 600 darbinieku, no kuriem vairāk nekā 100 ir inženieri. Mūsu pieredzējušā vadības komanda, iesaistītā un pilnvarotā darbaspēka un nepārtrauktas uzlabošanas kultūras pamatā ir uzdevums izstrādāt un ražot inovatīvas elastīgas shēmas, sildītājus, sensorus, instrumentus un integrētus produktus, kas maksimāli palielina klientu produktu uzticamību un veiktspēju. Turklāt Minco cenšas būt rentabla un arvien pieaugoša globālās dzīves zinātnes, kosmosa, elektronikas, rūpniecības, tirdzniecības un aizsardzības un militāro lietojumu kritisko komponentu ražotāja, piedāvājot dinamisku darba vidi, kas nodrošina personīgu izaugsmi un attīstību.
RSF Elektronik ir viena no pasaules vadošajām elektronisko lineāro mērīšanas sistēmu kompānijām, un tā piedāvā plašu portfeli, kas ietver gandrīz visus modeļus, ko pieprasa tirgus. Tipiskās izšķirtspējas vai mērīšanas soļi svārstās no dažiem mikrometriem līdz nanometru diapazonam. Vēl viens produkta klāsta pamatelements ir augstas precizitātes un izturīgas gradācijas, kuras ražo plān slāņa tehnoloģijā uz stikla vai citu nesošo pamatnes. RSF Elektronik arī izstrādā pielāgotas kabeļu sistēmas visdažādākajām nozarēm un pielietojuma jomām, un tās ražo jauna Stříbro, Čehijas filiāle. Lai nodrošinātu uzņēmuma augsto kvalitātes standartu, ir ieviesta visaptveroša kvalitātes nodrošināšanas un vides pārvaldības sistēma – sertificēta saskaņā ar DIN EN ISO 9001 un DIN EN ISO 14001. Pateicoties uzņēmuma plašajam izplatīšanas tīklam, optimāli klientu apkalpošana tiek garantēta praktiski visos reģionos.