Baterijas

GP Baterijas galvenokārt nodarbojas ar bateriju un akumulatoru produktu izstrādi, ražošanu un tirdzniecību. Kopš tās dibināšanas ar Honkongas Zelta virsotņu grupu, GP Batteries strauji paplašinājās, lai kļūtu par vienu no pasaules lielākajiem primāro un uzlādējamo bateriju piegādātājiem. Tas ir viens no lielākajiem patērētāju akumulatoru ražotājiem Ķīnā. Tā piegādā plašu akumulatoru produktu klāstu oriģinālo iekārtu ražotājiem, kā arī bateriju uzņēmumiem, kā arī patērētāju mazumtirdzniecības tirgiem ar savu GP zīmola nosaukumu.
Panasonic redzējums par nākotnes produktu izstrādi, kas piedāvā ērtību, veiktspēju un ilgtspējību. Mēs to piegādājam ar sarežģītu litija jonu akumulatoru tehnoloģiju, kas paredzēta elektriskajiem transportlīdzekļiem, un saules enerģijas attīstībai, jo īpaši cilvēkiem attālos reģionos. Mēs esam apņēmušies uzlabot dzīves kvalitāti ne tikai cilvēkiem šodien, bet arī nākamajām paaudzēm.
Ražotas Amerikā YUASA ražo augstu standartu motociklu baterijas kopš 1979 gada. Lielākā daļa lieljaudas baterijas tiek ražotas mūsu Laureldale, PA rūpnīcā. Visas pārējās baterijas tiek ražotas dažādās YUASA STATE-OF-THE-ART rūpnīcās visā pasaulē, kurās izmanto tik pat stingrus ražošanas nosacījumus, lai nodrošinātu augstos YUASA standartus. Mēs esam lielākais bateriju ražotājs Amerikā un apkalpojam motociklus, sniega motociklus, motorollerus, visurgājēju un ūdens motociklus.
Pasaules inovāciju līderis mikro baterijas, viens no tirgus līderiem dzirdes aparātu un stiprākais litija jonu podziņu baterijās. Starptautiski vadošais mikro bateriju ražotājs dzirdes aparātiem un izklaides nozarē. VARTA mikro baterijas GmbH ir globāls mazumtirdzniecības un OEM bateriju ražotājs ar vairāk nekā 130 gadu pieredzi. Dažus pasaulē svarīgākos uzņēmumus mēs uzskatām par saviem klientiem un ražojam baterijas daudzām svarīgām elektromehāniskām sistēmām.
Slēgtas un ekspluatējamas bez apkopes Augsta kvalitāte un uzticamība Izcili laba izlādes atjaunošana Zema pašizlāde Ilgs kalpošanas laiks Vara termināļi Datorizēta projektēšana un ražošana Apstiprinātas ar UL, CE un Vds