Barošanas bloki

Vai jūs uzstādāt radiosakarus, datu izsekošanu, vizuālos displejus vai navigācijas ierīces. Uz kravas automašīnām, autobusiem, ugunsdzēsēju aprīkojumiem vai pat luksusa jahtām. Biznesam, atpūtai un bieži vien neatliekamās palīdzības dienestiem, tad jūs zināt, ka pat labākais produkts vai jaunākās tehnoloģijas ir tikpat svarīgas kā to piegādes avots. Alfatronix mēs to zinām! Nestrādājošs barošanas avots vai nepareizs pārveidotājs ir neizdevusies sistēma. Tieši tāpēc mēs izmantojam tikai mūsdienīgus un rūpīgi pārbaudītus dizainus, automatizētas montāžas tehnikas un kvalitatīvas ražošanas sistēmas, ko papildina ekspertu inženiertehniskais atbalsts. Ar elastīgu darba praksi un īso izpildes laiku, ko mēs ātri piegādājam uzticamiem pārvadātājiem.
MEANWELL ir dibināts 1982.gadā. Saskaņā ar Micro Technology Consultant ziņojumu, ko izlaida 2017. gada martā, mēs ieņemam 5. vietu globālajā barošanas avotu ražošanā. Atšķirībā no pirmajiem četriem ražotāju ODM / OEM orientēta uzņēmējdarbības modeļa, MEAN WELL pārdod gandrīz 99% no apgrozījuma no standarta elektroapgādes produktiem, kas tiek pārdoti ar savu firmas nosaukumu. MEANWELL strādā ar klientiem, piegādātājiem, darbuzņēmējiem un darbiniekiem, kuriem ir ilgstošas ​​savstarpējās uzticības attiecības, pamatojoties uz “labu nodomu” un “uzticama partnera” orientāciju. Pateicoties stingrai sadarbībai ar 200 spēcīgiem autorizētiem izplatītājiem visā pasaulē, MEAN WELL pieaug un kļūst spēcīgāka jau trīsdesmit gadus. 2017. gadā rada kopējos ieņēmumus 927 miljonu ASV dolāru apmērā (27,8 miljardi TWD).
TDK-Lambda Corporation, TDK Group korporācijas kompānija TDK-Lambda ir vadošais globālais elektroenerģijas piegādes uzņēmums, kas nodrošina ļoti uzticamu rūpniecisko un medicīnisko iekārtu elektroenerģijas piegādi visā pasaulē. TDK-Lambda Corporation atbilst dažādām klientu vajadzībām, izmantojot mūsu visu darbību klāstu, sākot ar pētniecību un izstrādi līdz ražošanas, pārdošanas un pakalpojumu sniegšanai, balstoties uz piecām galvenajām jomām, kas aptver Japānu, Eiropu, Ameriku, Ķīnu un Āziju. TDK-Lambda Vācijā piegādā konfigurējamās maiņstrāvas-līdzstrāvas barošanas blokus, DC-DC pārveidotājus un EMC / EMI filtrus Vācijas tirgum. Pasaules mēroga pārdošanas un servisa pakalpojumus pārvalda plašs TDK-Lambda biroju un izplatītāju tīkls. Kopš 2012. gada Eiropas centrālā noliktava atrodas Achern, Vācijā, kur atrodas pašreizējā Vācu galvenā pārvalde.
Kas mēs esam? Keysight Tehnoloģijas ir pasaulē vadošā elektronisko mērīšanas piederumu kompānija, kas pārveido mūsdienu mērīšanas pieredzi, izmantojot jauninājumus kā bezvadu moduļu un programmatūras risinājumos. Izmantojot Hewlett-Packard un Agilent. Keysight piedāvā risinājumus bezvadu sakaru, kosmosa, aizsardzības un pusvadītāju tirgos ar pasaules klases platformām, programmatūru un saskaņotu mērīšanas zinātni. Uzņēmumā ir gandrīz 10 500 darbinieki kuri apkalpo klientus vairāk nekā 100 valstīs. Ko mēs darām? Keysight vienīgā koncentrēšanās ir uz mērījumiem kas palīdz zinātniekiem, pētniekiem un inženieriem precīzi un pārliecinoši risināt savas visgrūtākās problēmas. Izmantojot mūsu produktus un pakalpojumus, viņi spēj labāk sasniegt savus rezultātus
Papildus mūsu ražošanas bāzei Mascot 1970.gadā sāka arī ievest stereo un video iekārtas no Tālajiem Austrumiem. Tie tika pārdoti gan Mascot, gan Silver zīmolu nosaukumos, un tas turpinājās līdz 1989. gadam. Barošanas bloku biznesam radās iespēja aizstāt radio akumulatorus. Tie pirmo reizi tika reklamēti 1964. gadā. Kopš tā laika elektroapgādes produktu klāsts ir ievērojami pieaudzis, atspoguļojot izmaiņas klientu prasībās un tehnoloģijās. Mascot piedāvā plašu enerģijas avotu klāstu, galda vai sienas stiprinājuma stili: AC / AC AC / DC DC / DC pārveidotāji DC / AC invertori Akumulatoru lādētāji Li-Ion, NiMH un svina skābes akumulatoriem